Svatba Barči a Jirky

Svatba Barči a Jirky

S Barčou jsme byly v kontaktu hlavně on-line, a v pátek den před jejich svatbou jsme spolu visely na telefonu co chvíle. Byly totiž momenty, kdy se potřebovaly doladit poslední poslední drobnosti. Jako barva ubrousků nebo květinová výzdoba. I to se může stát a proto jsem tu pro Vás!

Byly jsme domluvené, že přijedu až na desátou hodinu, ale osud tomu chtěl jinak a tak jsem od rána objížděla květinářství a sháněla všechny bílé kytky v okolí. A dojela jsem mnohem dřív, abych se postarala o všechny průšvihy, které se objevily. Nakonec to všechno dobře dopadlo.

I když venku bylo příšerně horko a ze všech libo jako z konce, Barča vypadala naprosto kouzelně! S Jirkou jsem se setkala až na místě, nebyl vůbec nervózní a byl připraven na vše, dokonce vytáhl tavnou pistoli na baterky a asistoval mi s dekoracemi. Prostě nádherná souhra, kdy byl připraven opravdu na vše. Když pak začal se svou kapelou pro Barča zpívat, úplně mi naskočila husí kůže. Ta láska mezi nimi úplně jiskřila i po třinácti společných letech.

1200 800 AdamPrazan